Валенсија Верона домашно Кино Седишта | Премиум Врвот Жито италијански 9000 Кожа, Енергија регулируема Облегалка, LED Осветлување (Ред на 3, Црна)
Свеж

Валенсија Верона домашно Кино Седишта | Премиум Врвот Жито италијански 9000 Кожа, Енергија регулируема Облегалка,

DEN 350.40

Достапно е за нарачката

Современ дизајн - овој стол ќе поднесе жалба на секој дом, особено оној на модерен дизајн.Скриени потпирач за складирање - совршени за прикривање уреди и закуски.Топ жито Премиум италијански 9000 вистинска кожа - совршени за додавање луксузен изглед на вашиот дом театар соба.Систем за контрола - вклучува LED амбиентниот база, ПРЕДВОДЕНА чаша носителот, и USB функција да ја полните вашата уреди додека гледате филм.Полулегнал механизам - recline удобно додека заштеда на простор со ѕид hugging функција.Оваа функција ви овозможува да се зачува простор. ????Answer : ___________________________ NOTE : Слободен curbside превозот е автоматски вклучена.Откако цел е предаден, испорака агент ќе ти се јавам да закажам испорака термин.За во домот испорака и монтажа, мора да контактирате со нас пред ставање на вашата цел во 647-980-5942. Откако вашата нарачка е предаден, не постои опција да се промени од Curbside Испорака до Белата Ракавица Испорака.Ве молиме Проверете ја нашата Политика на Враќање Која е Достапна на продавачот Elunevision Профил Под Делот на Чести Поставуваат Прашања.Да се создаде куќа која е ремек-дело на дизајн и комфор.Што заслужуваат да го имаат најдоброто од мебел за вашиот простор за живеење.Сакате удобност и стил, кои се вклопуваат заедно беспрекорно.Внесете го Верона театар седишта систем.Оваа комбинација на луксуз и модерен дизајн комплименти секоја соба во вашиот засолниште, и ќе биде завидувам на вашите пријатели и соседи.Сега можете да имате сето тоа; дали да комплимент вашиот маж пештера, или за да додадете контакт на класа на вашата семејна просторија, Верона систем одговара на сечиј вкус.На поместена перници обезбеди голема lumbar поддршка, и кочии-стил регулируема облегалка ви нуди одличен начин да ја ослободат назад и да се релаксираат по долго ден, гледајќи ги вашите омилени филмови или играат возбудлив видео игри со вашите пријатели и семејство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.