Benote A4 Светлина Кутија за Следење на LED Светло Подлога, 3 Ниво се Прилагодува Осветленоста Светлина Одбор за Дијамантски Сликарство, Стриминг, Скицирање, Анимација, St
Свеж

Benote A4 Светлина Кутија за Следење на LED Светло Подлога, 3 Ниво се Прилагодува Осветленоста Светлина Одбор

DEN 763.20

Достапно е за нарачката

Преносни A4 Светлина Кутија : Оваа светлина влошки мерење на L 13.2" x W 9.2" x H 0.3" нуди широка работна површина 9.2" x 12" го Зголеми вашиот следење на способност.Оваа големина лесно да се вклопи во вашиот ранец, однесете ја до никаде.Напредни LED Технологија : Нашите ПРЕДВОДЕНА следење светлина кутија е дизајниран со светлината контрола на функциите до кои можете да изберете 3 нивоа на осветленост.Во работната средина, осветлувањето може да се прилагоди за оптимално според дебелината на оригиналот и степенот на замор на очите.Висок квалитет LED светло лента и светлина плоча може да филтер на сина светлина која штетни за вашите очи.USB Напојува : Оваа светлина подлога за поддршка на USB напојување со струја, лесно се напојува преку USB-кабел со приклучок во кој било USB порт како компјутер, моќ банка или USB Приклучокот што го поврзува директно.По дополнување на, само кликнете на допир switch за да го користите, исто така можете да кликнете на копчето за да ја прилагодите светлината.Широко Апликација : Непречено и Без Отсјај на светлина, Совршен за цртање, следење, дијамант сликарство, 2 D анимација, stenciling, calligraphy, втиснување, слика на гледање, X-ray гледање, тетоважа пренесување.Осветлување е светла и стабилна, дури и ако користите за долго време, вие нема да чувствувате уморни.Заштита на вашите очи.Пакет Вклучувајќи : A4 LED Светло Одбор x 1, USB Кабел x 1, Прилагодлив Универзална Стојат x 1, Дијамант Слика Поправи Алатка x 1, Клип x 4. Ова е идеален за уметници, студенти, дизајнери, фотографи или секој кој ужива во уметноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.