AOBABO Метал 2 Фиока Странични Датотека Кабинет,Lockable Странични Датотеки Кабинет за Канцеларијата и Домот,Црна,Собранието Бара .28.25 W × 17.7 D × 28.3 H(Црна, 2D)
Свеж

AOBABO Метал 2 Фиока Странични Датотека Кабинет,Lockable Странични Датотеки Кабинет за Канцеларијата и Домот,Црна,Собранието

DEN 5207.76

Достапно е за нарачката

【Мулти-функционални Датотека Кабинет】Опремени со 2 пространа и длабоко виси датотека фиоки, секоја фиока има 1 прилагодливи виси бар, што го прави поднесување кабинет совршен за организирање на документација и предавање на датотеки, папки писмо/Правни големина.Целосна екстензија топката имајќи слајдови на фиоки, па тоа е супер лесно да се добие пристап до најдлабоките дел за да добиете материјали. 【Изградена во 1 заклучување со 2 копчиња】Оваа странична кабинет е lockable, доаѓа со две копчиња, имаат Корист од втор клуч, кој може да се користи од страна на ко-сопствениците или како назад до поставена во случај на губење/misplacement.и еден заклучување обезбедува сите фиоки, која се осигура безбедноста на вашите лични предмети и приватност во секое време.И пластична подлога ќе не боли вашиот подот, исто така, може да се намали бучавата. 【Анти-навалите Дизајн】Дизајниран со целосна екстензија и челик топката-имајќи суспензија, сите фиоки може да се отвори и затвори тивко и лесно.Кога една фиока е отворен, interlocking фиока систем спречува други фиока од отворањето, кој го спречува ѓубрето. 【Тешки Изградба】На фиока кабинети се направени од тешки челик материјал, и површината со боени е многу мазна, која може да се спречи рѓа.На цврста градба ја прави кабинет трајни и идеален за дома или канцеларија.Производ големина : H 28.3 x W 28.25 x D 17.7. Производ тежина : 65 КГ.Материјал : Челик.Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: