Треска-Дрво Пенливи Грејпфрут, Стаклени Шишиња, Без Вештачки Засладувачи Ароми & Конзерванси, 163.2 Течност Унца секој (Пакување од 24)
Свеж

Треска-Дрво Пенливи Грејпфрут, Стаклени Шишиња, Без Вештачки Засладувачи Ароми & Конзерванси, 163.2 Течност

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

КВАЛИТЕТНИ СОСТОЈКИ : Нашиот рецепт е направен со вистински сок вклучувајќи од рака бере Флорида grapefruits.Постои причина зошто Флорида grapefruits се познати во целиот свет како претставување на совршен розова грејпфрут.ВКУС : Флорида е изобилен количини на годишни сонцето се комбинираат хармонично со оптимални количини на врнежи и добра почва за наводнување, дозволувајќи им на grapefruits одгледува во овој регион, да се развие совршен горчливо да слатка сооднос.ПРИРОДНО ИЗВОРИ : Ние ги користиме природно извори на состојки за да се постигне совршено избалансиран, горчливо-уште-сладок вкус со свежи и цветни ноти, изложен на многу најдобро што Флорида розова грејпфрут, има да понуди.Нашите Пенливи Розова Грејпфрут нема вештачки засладувачи, ароми и конзерванси.НИСКО ниво на КАЛОРИИ : Нашата 200ml опсег е совршена големина за една служи, или да се додаде некој дух, или да се ужива како еден софистициран долга пијалок на своето.ПРЕМИУМ МИКСЕР : Совршено избалансиран да се меша со најдобрите духови или подеднакво вкусни како еден софистициран газиран пијалок по сопствена.Мазна, свиленкаста текстура создаден од мали, совршено формиран меурчиња и состојки.Направени со вистински сок од handpicked розова Флорида grapefruits.Импресивна однапред излив на свежо грејпфрут внимателно избалансирани со меки розова грејпфрут, цветни ноти.Совршен нивоа на карбонизација и вистински сок содржина обезбеди заоблени база која ја надополнува онаа на најдобрите премија tequilas и vodkas за освежување, светлина spritz.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: