Злато Ананас Фах Симпатична Врзивно Клипови Хартија Клипови Лента Носителот Накит Послужавник за Биро Додатоци Дома Декор
Свеж

Злато Ананас Фах Симпатична Врзивно Клипови Хартија Клипови Лента Носителот Накит Послужавник за Биро Додатоци

DEN 237.36

Достапно е за нарачката

????Она што Ќе Добиете за : 1×злато керамички ананас клипови носителот на послужавник, 6×злато врзивно клипови, 40×злато хартија клипови, и спакувани во подарок кутија. ????Симпатична Дизајн : злато ананас облик, исклучителна изработка, една симпатична биро оркестарот за вашата канцеларија и дома. ????Премиум Материјал : врзивно клипови лента е направен од премиум материјалот керамика, врзивно клипови и хартија клипови се направени од не ' рѓосувачки челик, со златен позлата слој, анти-корозија, трајни и еднократно. ????Широко Апликација : ова биро организатор фах не е само за организирање на клипови, но исто така може да се одржи накит, како што се прстен, earring, ѓердан или место на влезот за задржување на клучеви или мали додатоци, бонбони, итн. ????Производ Големина : големина на клипови лента-6.2"×3.2"×1.02", врзивно клипови-0.46"×0.75", хартија клипови-1.3". 1×злато керамика ананас послужавник. 6×злато врзивно клипови. 40×злато хартија клипови.Спакувани во розова подарок кутија.На ананас фах се спакувани во розова подарок кутија.Тоа е добра chocie како подарок за вашите пријатели, семејството, колеги, соученици,итн.Дизајниран во супер симпатична ананас облик со позлата златна боја, мода и атрактивен е совршена за како декор за вашата канцеларија, дома и биро.Направени од премиум материјалот керамика и клипови се направени од не ' рѓосувачки.челик метал, анти-корозија, трајни и еднократно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.