Силен Значка со Avery, 1 x 3 Сребрена Име Ознаки, 10 ID Значки, 80 Инсерти за инк-џет Печатари (71205)
Свеж

Силен Значка со Avery, 1 x 3 Сребрена Име Ознаки, 10 ID Значки, 80 Инсерти за инк-џет Печатари (71205)

DEN 2718.24

Достапно е за нарачката

All-in-one custom name ознака комплет вклучува 10 челични плочи, 10 магнет сврзувачки елементи, 10 загрози-отпорни леќа опфаќа и 80 некој влошки.Персонализирате професионални име значки на побарувачката со вашиот инк-џет печатач.На кора-оф вметнете дизајн го прави лесно да се печати како многу ID беџови како што треба и зачувување на остатокот за подоцна.Се прилагодите на кора-оф вметнете листови со логоа, слики, текст, бар-кодови и повеќе со Силни Значка софтвер.На обновливи дизајн го прави овие име значки на едноставен и ефикасен избор на работникот ID значки, хотел име ознаки, ресторан име тагови и повеќе.Големина : 10 Значки Располагање со претходно печатени дизајни и граници или празно за да ви овозможи целосно да го прилагодите и да го додадете името на компанијата, лого, назив, или училница име.Две-страна печатење способност обезбедува повеќе простор за важни информации.Додадете состанок агенди, мапи и повеќе да се вратам на името на ознаката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж
Koyo Органски Soba - 8 мл
Достапно е за нарачката
DEN 191.76
Оценка на купувачите: