Larkmo Шега Замолчени Лажни Лотарија Билети - 8 Вкупно Билети, 4 од Секоја Победа Билет Дизајн, Овие Нула Исклучување Картички Изгледа Супер Вистинска Како Вистински Scra
Свеж

Larkmo Шега Замолчени Лажни Лотарија Билети - 8 Вкупно Билети, 4 од Секоја Победа Билет Дизајн, Овие Нула Исклучување

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Ајде да се соочиме со тоа што не сакате да се даде некој победа нула исклучување билет кој покажува тие освои милиони долари на неа, најверојатно ќе го изгуби пријателите и семејството ако го направи тоа.Ние слушнав вашиот жалби и направи нашата победа количини 10k и 50к.Тоа ви овозможува да изберете помеѓу добро, лошо, но не е грдото.Вклучува вкупно 8 билети.Ќе добиете 4 на "Биг Време Милиони" дизајн, и 4 на "Џекпот Јубилеј" дизајн."Големо време Милиони" е загарантирана $50,000 победник, на "Џекпот Јубилеј" е загарантирана 10.000 $за победник.Во прилог на оние победа количини, секој билет, исто така, победи на дополнителни $30 за врвот игра.Секој билет мерки 8 x 4 инчи и вклучува 2 посебни игри на билет.Грбот е многу реална, но, исто така, има многу информации им кажува тоа е лажен откако ќе го прочитате ситни, тоа е скриени доволно да ги измамат само за никого.Ние не само телефон во задниот текст или, на задната сам е попуштат нагоре.Печатени користење HRP Технологија (Хипер Реална Печатење).Некои други билети изгледа ок на предната страна, но откако ќе ја видите задниот дел може да се види како лажни тие изгледаат.Спореди пред и особено на задниот дел од нашата страна на некој друг, може да се види отидовме екстра дека миле на нашиот дизајн за двете страни.Вклучува и скенирање бар-кодови и кодови само како вистинска работа.За финален допир ние исто така, додаде перфорација на врвот и на дното за тој вистински лотарија билет чувствуваат.Го прави голем дар идеја.Големи партии, социјална собирање, работа / канцеларија лица, празници, родендени и секаков друг посебен повод.Исто така одлична за кога сте само дружење со пријателите.ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!Ве молиме имајте во предвид оваа точка доаѓа во пакување покажува дека овие се шега лото тикет.Во потрага по најреална шега лотарија билети во галаксијата?Добро ќе пребарување е завршена!Ние дизајниравме оваа scratcher да изгледаат и се чувствуваат како вистински лотарија билет, само вие ќе знаете своите лажни.Прави голема шега за возрасни.Сигурни да се донесат еден тон смее каде што ги користите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.