Шминка Парфем Чоколадо Фондан Калапи (5 Компјутери) Висока Пета Чевли Усни скапоцен камен Торта Декорација Силиконски Калапи се Користи за да се Cupcake Бонбони Шеќер ?
Свеж

Шминка Парфем Чоколадо Фондан Калапи (5 Компјутери) Висока Пета Чевли Усни скапоцен камен Торта Декорација Силиконски

DEN 335.52

Достапно е за нарачката

Можете Да ги Користите Бонбони Калапи за Печење колачиња, Шеќер, Марципан за Роденден партии Кралицата Тема Партија и Божиќ. Не користите отворен пламен или преку директен извор на топлина. [100% УСЛУГАТА] : Ние Професионални Обезбеди Производство На Висок Квалитет со Силиконска Торта Декорација Калапи.и тоа може да се толерира високите температури се движат од -40℃ да 446℃.За НАС, и Ние работиме на силиконски калапи и други домашни кујна додатоци за многу години.Ние се Стреми да се Направи на Високо-Квалитетни Производи и да се Обезбеди Искрена Служба за Секој од Нашите Клиенти.која е лесно да се demold и чисти, исто така, потрајни да ја користите.За Правење Cupcake Toppers, Колачиња, исто Така, Може да се Користи со Калапи Чоколадо и Фондан.ЗАБЕЛЕШКИ 1.Овие Торта Чоколадни Бонбони Смола Занаетчиски DIY Материјали Ќе Помогне да се Донесат Стилски Чувство на Вашиот Торта и Cupcake Декорација. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : Направена Од Не-Стап, Само Поп Надвор Со Притискање со Прст, Совршено Ослободување. Не се повлече и влијанието тоа насилно или нула со остри работи.И можете да Направите Торта со вашите Деца.Ако Имате Било Какви Проблеми Со Калапи, Контактирајте Со Нас!Ќе Бидете Сигурни Дека Ќе Го Добиете Најдоброто Решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.