Koyo Органски Soba - 8 мл
Свеж

Koyo Органски Soba - 8 мл

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Не хидрогенизирани масти или висок фруктоза пченка сируп дозволени во која било храна.Не белена или bromated брашно.Без синтетички нитрати или nitrites.Најдобри во вкусот и многу добро за здравјето без дополнителни конзерванси беа додадени.Природни состојки се користат за најдобар вкус.Уживајте во најдобриот вкус некогаш сте имале.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.