Феникс Вертикална 31 инчен 4-Фиока Правни Огноотпорни Датотека Кабинет со Заклучување, Вода Печат, Сива
Свеж

Феникс Вертикална 31 инчен 4-Фиока Правни Огноотпорни Датотека Кабинет со Заклучување, Вода Печат, Сива

DEN 8399.76

Достапно е за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Способен за поднесување правни и писмо, големина на документи, или виси или стандардните папки.Фиоките имаат висок страни дозволувајќи им виси папки за да седат директно на нив, без потреба за дополнителни додатоци.Следбеник блокови кои се вклучени во секоја фиока да се задржи на датотеки од паѓа над кога фиока не е целосна.Огноотпорни Оценет 350 1-час за документи и хартија, тестирани за оган во 1700 степени Целзиусови и експлозија тестирани во 2000 степени Целзиусови.Влијание Оценет.Влијанието тест вклучува намалувањето на кабинетот 30 метри на бетон урнатини, а потоа загревањето во оган.Отпорен на вода : Водата може да се направи како многу штета како оган, а тоа е зошто тоа е важно да се имаат на оваа заштита.На Феникс Лавиринтот запечатување систем и специјални дихтунзи спречи вода штета предизвикана од оган црево спреј или sprinklers.Фиоките имаат солиден три-начин суспензија систем за да се обезбеди стабилност и да се обезбеди непречено и лесно движење, дури и кога целосно вчитани.Секоја фиока е посебна изолирани сад со внатрешно челик јакна одржување на изолација заклучен и надвор од очите.Ова го чува огнот од скокање на друг фиока ако една фиока е случајно го остави отворен.Исто така, тоа го спречува пристап до заклучена фиока ако една фиока е постојано отворена.Издржливи рерна-печени текстура глеѓ боја завршница ќе не остават отпечатоци од прсти.Купувањето вклучува 3-годишна Делови и Работна сила за Гаранција на целиот кабинет и да се заклучи.Цел живот По-a-Оган Замена Гаранција : Ако вашата датотека е во пожар што ќе бидат заменети без наплата.Големина : 31" Legal | Боја : Сива Боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.