Athletico Микрофибер Боречка Види Saw - Крпа да полски Вашиот Боречка Топката со Видите-Видов Shammy
Свеж

Athletico Микрофибер Боречка Види Saw - Крпа да полски Вашиот Боречка Топката со Видите-Видов Shammy

DEN 1850.40

Достапно е за нарачката

МИКРОФИБЕР ИЗГРАДБА АПСОРБИРА И се ЗАКЛУЧУВА ВО НЕЧИСТОТИЈА - Микрофибер апсорбира и до 7 пати неговата тежина и се заклучува директни и влага во погледнете го виделе и се далеку од вашиот боречка топката.ОБЕЗБЕДУВА ДОДАДЕ ЗАШТИТА НА ВАШИОТ БОРЕЧКА ТОПКАТА - Кога не се во употреба, завиткајте вашиот боречка топката внатре гигант микрофибер гледам-видов во вашиот боречка торба за дополнителна заштита.УПОТРЕБА ВО ГЛЕДАМ-ВИДОВ ДВИЖЕЊЕ - Нежно и лесно рок вашиот боречка топката од страна на страна, низ оваа боречка се види-не видов да се исчисти и лак за сјај.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - На Athletico Боречка Види Saw е изграден со највисок квалитет на материјали.Засилен крои се користи за да се обезбеди дека гледам-видов може да издржи тежина и злоупотреба на вршење на укине боречка топката.ПОДДРЖАНИ од СТРАНА НА ATHLETICO 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ако вашиот не се задоволни со вашиот нов Athletico Боречка Топката Торба за било која причина, едноставно да го вратите за целосна наплата, без прашања праша!.МИКРОФИБЕР ИЗГРАДБА АПСОРБИРА И се ЗАКЛУЧУВА ВО НЕЧИСТОТИЈА - Микрофибер апсорбира и до 7 пати неговата тежина и се заклучува нечистотија и влага во погледнете го виделе и се далеку од вашиот боречка топката.ОБЕЗБЕДУВА ДОДАДЕ ЗАШТИТА НА ВАШИОТ БОРЕЧКА ТОПКАТА - Кога не се во употреба, завиткајте вашиот боречка топката внатре гигант микрофибер гледам-видов во вашиот боречка торба за дополнителна заштита.УПОТРЕБА ВО ГЛЕДАМ-ВИДОВ ДВИЖЕЊЕ - Нежно и лесно рок вашиот боречка топката од страна на страна, низ оваа боречка се види-не видов да се исчисти и лак за сјај.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - На Athletico Боречка Види Saw е изграден со највисок квалитет на материјали.Засилен крои се користи за да се обезбеди дека гледам-видов може да издржи тежина и злоупотреба на вршење на тешки боречка топката.Athletico нуди голем број на боречка производи и атлетска опрема.Athletico со гордост седиште во U. S. A.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.