Pfister R89-1DFB Kenzo 1-се Справи со Када и Туш Вентил Само Трим, Црна
Свеж

Pfister R89-1DFB Kenzo 1-се Справи со Када и Туш Вентил Само Трим, Црна

DEN 2107.20

Достапно е за нарачката

Одликувајќи се Обезбеди Pfit фиксна центар се справи со теми директно да вентил кертриџ обезбедување на непречен дизајн на страната.Метална Рачка На Менувачот.Брз Трим Ѕид Страната.Топла/Ладна Индикатор.Нов Бран на Модерниот.Бања дизајниран со Pfister Kenzo вода тела релаксира вашиот ум и тело.На Kenzo колекција се фокусира на основите : Вода искуство во својот наједноставен облик.Смири линии и јасно функција - доставување на вода во уникатен бенд.Радост за станбен и угостителство проекти слично кои се надополнуваат една современа или Скандинавските стил простор.Оваа бања тела колекција вклучува и еден справи со бања потоне чешми, голема бања чешми, сад чешми, када и туш чешми со врнежи од дожд showerheads, када чешми, рачни тушеви, када чешми со handshower, вентил за да се скратува, и координирање на бања додатоци.Асортиман на бања вклучува хардвер крпа барови, крпа прстени, облека куки и крпа куки, и ткиво на сопствениците.На Kenzo колекција, исто така, вклучува стилски Мат Црна чешми и када spouts.Чешми во оваа колекција вклучува палубата монтирани како и ѕид бања тапа опции.Овие ѕид када чешми се создаде современ присуство во секој простор.На Pfister Kenzo колекција исто така содржи асортиман на бања потоне чешми и бања када чешми во затворени spout и водопадот славина или преку тапа конфигурации.За да се координира целиот свој дом и со современа аголна естетски како Kenzo е, видете Pfister е Arkitek еден контрола повлече надолу кујна славина е достапна во истиот три бои како Kenzo семејство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.