Forisi велосипед огледало HD експлозија-доказ rotatable прилагодливи широк агол велосипед ретровизорот shockproof искривено огледало универзална велосипед огледала handlebar rearvie
Свеж

Forisi велосипед огледало HD експлозија-доказ rotatable прилагодливи широк агол велосипед ретровизорот shockproof

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

✅[Висок Квалитет] : Велосипед огледала handlebar rearview огледало HD, експлозија-доказ, широк агол искривено огледало, лесен за чистење, долг животен век. ✅[Безбедно] : Велосипед огледало користи за сите агли и раскрсници да се намали слепи точки и да ги прошират полето на визија.Свиткување пол дизајн може да се прилагоди на агол произволно да се подобри стабилноста и не ќе отскокнување дури и на трнлив патишта, обезбедување вашиот безбедно возење. ✅[Лесно да се инсталира] На handlebar велосипед rearview огледало не бара инсталирање алатки, погоден за handlebar дијаметри од 0.87-1.26 инчи (внатрешен дијаметар), но ние препорачуваме 0.87-1.05 инчи (внатрешен дијаметар) ќе биде подобро, опремени со 2 гума подлошки, лесен за инсталација За инсталација е не се лизга и го подобрува стабилноста. ✅[Мулти-цел] На handlebar rearview огледало е погодна за сите традиционални велосипед handlebars и може да се инсталира на двете страни, како што се електрични велосипеди, планински велосипеди, електрични скутери, мотоцикли, патот велосипеди, итн. ✅[Гаранција] Ние го продаде една пакети.Побезбедно е да нарачате два велосипед на ретровизорите.Сите клиенти може да ја врати стоката за враќање на средствата.Имате никаков ризик да се обидува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.