UMIRIO Кујна Тапа Главата Замена Дел се Повлече Надолу Универзална Кујна Млазницата Потоне Тапа Црево Sprayer Замена Вода Тапа Кујна Допрете Spout Женски Машки,Хром,2 Функ?
Свеж

UMIRIO Кујна Тапа Главата Замена Дел се Повлече Надолу Универзална Кујна Млазницата Потоне Тапа Црево Sprayer

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

【 3 Различни Адаптери】① Адаптер G1/2 (13/16" или 20.17 mm) , ② Адаптер 5/8-16 UNF (Дијаметар : 15.43 mm) , ③ Адаптер 5/8-18 UNF (Дијаметар : 14.50 mm). 【 Лесно користење 】Не дупчење не се потребни алатки.само завртка за тоа. 【 2 Функции 】Спреј или Aerated поток (Switch со притискање на копче).Мулти-слој Хром Финиш, се спротивстави на гребење, корозија и tarnishing. 【 4 Гумена Заптивка 】Сите Гумена Заптивка потребни за инсталација се предвидени,љубезно ве молиме да го изберат правото да се користи. 【 Пакет се Вклучени 】Кујна Тапа Главата(x1 )Адаптер(x 3)Гумена Заптивка (x4). · Материјал : Инженерство Одделение Пластика (ABS). · Заврши : Мулти-слој Хром Финиш. · Адаптери : .Адаптер G1/2 : (13/16 или 20.17 mm).Адаптер 5/8-16 UNF : (Дијаметар : 15.43 mm).Адаптер 5/8-18 UNF : (Дијаметар : 14.50 mm). · Пакетот Вклучува : .Sprayer главата (x1 )Адаптер(x 3)Гумена Заптивка (x4).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.