БОШ T3911SC 1-3/16 Во. СДС-плус SPEEDCORE Тенки ѕид Core Малку
Свеж

БОШ T3911SC 1-3/16 Во. СДС-плус SPEEDCORE Тенки ѕид Core Малку

DEN 982.08

Достапно е за нарачката

На високо-одделение волфрам карбид заби.Пилот малку е интегриран со mandrel.Ejector дупка.Работи со Бош SPEEDCORE СДС-плус пилот битови и екстензии.Дизајниран за дупчење со помали чекани.Големина : 1-3/16 Во.Дијаметар | Број на Предмети : 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.