AMIR Прецизност Шрафцигер Сетови (Најновиот) 126 во 1 со 112 Битови Магнетни Шрафцигер за Полнење, Јс Torx Шрафцигер Сет за Поправка Алатка за Полнење за Електроника Мобиле
Свеж

AMIR Прецизност Шрафцигер Сетови (Најновиот) 126 во 1 со 112 Битови Магнетни Шрафцигер за Полнење, Јс Torx Шрафцигер

DEN 1164.00

Достапно е за нарачката

【126 во 1 Прецизност Шрафцигер Поставите】Развиена 10 години демонтирање електронски и поправка водичи податоци, нашите техничари ре-инженерните 126 во 1 супер прецизност поправка алатка поставени според пазар треба, вклучувајќи ги и сите ќе ви треба за електроника или home апарат за поправка, што ќе ви помогне да заврши голем број на проекти.Поправи и DIY Светот. 【112 CRV Делови и 14 асистент поправка алатки】Сите 112 Шрафцигер битови усвојување на CR-V челик, дизајниран и произведен од страна на AMIR и ORIA користење на највисок квалитет на материјали и методи.цврстина достигна 50 HRC-52 HRC, има висока цврстина, добра цврстина, сила и издржливи.Инаку, тоа исто така вклучува целосен pry алатки во собата, ESD пинцети, итн.Ова поправка алатка за полнење е дизајниран да ги сервисира сите популарните i Pad, i Phone, Mac Book, играчки, лаптопи, компјутери, очила, види, електронски дигитални производи и така натаму. 【Ергономски Рачка, Продолжување Вратило】големата рачка е карактеристики со пропадна доказ и анти-статички, што го прави се одржи поудобно и полесно.Целосно ре-дизајнира, развива, супер корисна.Професионалната страна алатка вклучува флексибилни окното за стерео работа, како и други големи електроника каде завртки не се наоѓаат на површината.Продолжување окното за да се поправат некои завртки во длабока позиција и да го достигне тесни места. 【Преносни Складирање Подарок Торба】 Овој пренослив шрафцигер поставите доаѓа со добро организиран најлон кеса за чување на мулти-додатоци и лесен и компактен дизајн за носење и чување на инструмент додатоци дома или на работа на пригоден начин.Што прекрасен шрафцигер сет!Затоа Мултифункционален шрафцигер поставите станува совршен подарок за вашите семејства пријатели. 【ПРВ КЛИЕНТ, 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ќе се целосно покриени од страна на нашите доживотна ГАРАНЦИЈА и 60 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ.Ако не сте 100% задоволни, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да им помогне на секој клиент го реши секој проблем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.