Staedtler Механички Молив Гумичка Рефил за Подготовка Моливи 925 (92R)
Свеж

Staedtler Механички Молив Гумичка Рефил за Подготовка Моливи 925 (92R)

DEN 163.92

Достапно е за нарачката

Staedtler Механички Молив Гумичка Рефил за Подготовка Моливи 925 (4mm дијаметар, 5pcs).За 925, 925 25, 925 35 N, 925 65 (не е добро за 925 25-20,925 35-20 N). 92 R.Staedtler Механички Молив Гумичка Рефил за Подготовка Моливи 925 (4mm дијаметар, 5pcs).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.