Hikity Андроид 10 Автомобил Стерео Двојно Din Carplay Андроид Auto, 4G+64G 7 Инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил со GPS Навигација, Bluetooth 5.0, DSP, 4G WiFi, FM СУМ, HD Копија Камера Сплит ?
Свеж

Hikity Андроид 10 Автомобил Стерео Двојно Din Carplay Андроид Auto, 4G+64G 7 Инчен Екран на Допир е Радио за

DEN 7679.76

Достапно е за нарачката

▶Андроид 10 е Радио за Автомобил : Моќен 2.5 GHz Octa-core ПРОЦЕСОР, android стерео во автомобил со 4 GB RAM меморија 64 GB ROM, 1 секунда се подигне, да се обезбеди побрзо и здодевна работа.Вграден-во DSP технологијата & 36-бенд EQ, звучен ефект поддршка : АДИ / HI-Res : 192khz / 32bit. ▶Со Car Play и Андроид Авто : 'СТАН - Zlink' - Безжични(Bluetooth) / Жичен Car Play и Жичен (USB) Андроид Авто функција беспрекорно се интегрира вашиот телефон со 7 инчен android стерео во автомобил, слободно користете мапа за навигација, повик, порака, уживајте во аудио или видео. ▶GPS Навигацијата за Автомобил : Двоен din автомобил sereo со GPS / БДС / Glons, инсталиран онлајн мапата Апликации, присутен мапата СТАН (Тука We Go).Вградениот Wi Fi & 4 G модул, Заден SIM порта за вметнување на SIM картичката (не вклучуваат картичка), интернет сурфање, преземање апликации или да ги ажурирате. ▶Надградба Bluetooth 5.0 : Двоен din андроид е радио за автомобил поддржува најновите безжични BT конективност, рацете и бесплатни разговори, аудио стриминг или телефонски книга вчитување.Стабилна bluetooth конекција може да се користи за надворешни OBD уред.Ќе може да игра на високо квалитетни FM (18) / PM (12) радио. ▶Мултимедијални Андроид Headunit : екран осетлив на допир автомобил стерео 1024x600 со резолуција.Сплит Екранот.Поддржува 1080 P HD видео.Контроли На Воланот.HD копија камера (CVBS & AHD).Андроид стерео поддржува TPMS, DVR, USB Диск, Надворешен Микрофон, Subwoofer или Засилувач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.