DIANVEN PS3 Безжичен Контролер, PS3 Bluetooth Gamepad за Playstation 3, Двојно Шок и 6-Оската за PS3, Контролор 2 Пакет
Свеж

DIANVEN PS3 Безжичен Контролер, PS3 Bluetooth Gamepad за Playstation 3, Двојно Шок и 6-Оската за PS3, Контролор

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Вие нема да страдаат од губење на податоци или сигнал пречки.Целосно полнење, а потоа се поврзете на конзола; ако тоа не работа, вметнување на игла во мала дупка на грбот на контролер за да ги ресетирате.Тоа исто така може да се користи како PS3 жичен контролер со USB полначот. 【Ергономски Дизајн】▶ На повеќето класични контролори на Play Station 3 конзола се вклопуваат во вашата дланка со високо чувствителни и точни копчиња за да ја смирите вашата рака удобно во текот на играње на игри за долго време. 10 минути авто-режим на спиење за заштеда на енергија, продолжување на животниот век на батеријата.И поддршка на 6-оска на движење-уреди со покажувач на контроли, ликовите во играта ќе се движат и реагираат како ќе навалите, притисни и тресењето на Безжичен Контролер за PS3.Можете да имате забава игра во исто време додека трае полнењето со PS3 контролер полнач. 【Двојно Шок】▶ Безжичен Контролер за PS3 има две електронски мотори кои ја прават секоја посета, несреќа, и експлозија повеќе возбудлив и реални кога играчот се чувствува тркалаат право во дланка на својата рака.Можете да го исклучите USB кабелот од PS3 конзола, можете да уживате во игра со контролер преку Bluetooth технологија. 【 Батерија 】▶ Вграден 300 m Ah батерија, трае околу 2 часа да се наплатат и материјали 4-7 часа за да се игра. Задржи контролер поврзан со конзола, притиснете и задржете го PS копчето, и одберете за да го исклучите од конзола.Поврзете го адаптерот за да ја вашиот PS-3 конзола преку конфигуриран полнење кабел;Трае 3-5 часа за да се наполни; Забелешка : колку Што е поврзан со извор на енергија, на индикатор светлото ќе флеш и ќе престане кога е целосно наполнета.Висок квалитет и одлична замена за Play Station 3 контролер од страна на трети лица.Поврзете на контролорот и на конзола, на екранот ќе се прикаже моќта на контролер. Задржи контролер поврзан со конзола, притиснете и задржете го PS копчето, и одберете за да го исклучите од конзола.Ќе го вклучите конзола и да се поврзете на контролорот со помош на USB кабелот, и притиснете го копчето за PS копчето, спарувањето ќе биде завршен автоматски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.