KES Бања, Кујна Тапа Главата Замена Дел Повлекување Од Спреј Главата Бранеа Никел, PFS6-2
Свеж

KES Бања, Кујна Тапа Главата Замена Дел Повлекување Од Спреј Главата Бранеа Никел, PFS6-2

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Добар Квалитет : Изградени на Инженеринг одделение ABS пластика, обезбедување на квалитет и долговечност.И Индустрија-водечки бранеа никел заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини и corrosions. 2-Функции : На стапче се обезбедува спреј режим и stream mode, од испирање на пополнување, на состанокот на вашите потреби на различни употреба.Проверете Вентил : Опремени со проверка на вентил за да се спречи backflow на загадена вода.Супериорен Aerator : KES мулти-mesh aerator создава совршен aerated поток, тивок, не-сензација, филтрираат повеќето нечистотии.Лесен за Инсталација : Нема Алатки Потребни, лесно да се инсталира.Универзална G1/2 Конекција, се вклопува најчестите славина се повлече надолу црева.Конектор Големина е G 1/2-14, ДИРЕКТНО теми.НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја вашата тема големина пред да купите.Овој спреј глава НЕ е УНИВЕРЗАЛЕН.Материјал : ABS (Инженерство Пластика).Заврши : Бранеа Никел.Две функции (спреј или aerated поток), префрлете се со притискање на копчето.Конектор К. Г. : 0.8 Инчен или 20.5 ММ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.