МИЦУБИШИ ЕЛЕКТРИЧНИ QX40 MELSEC-П Текст Модули (16 поени)(DC позитивни заеднички (мијалник)) НН
Свеж

МИЦУБИШИ ЕЛЕКТРИЧНИ QX40 MELSEC-П Текст Модули (16 поени)(DC позитивни заеднички (мијалник)) НН

DEN 1558.80

Достапно е за нарачката

Производи кои ние брод е јапонска верзија.Таму може да се само еден Јапонски прирачник, ако производство произведени само за користење во Јапонија.Дури и ако се повредени користење на ова, ние нема да бидат одговорни за било каква загуба, штета и проблеми.Од пратката од Јапонија, ќе биде потребно време за испорака.Имаме случај и дека ние не можеме да брод во зависност од местото на испорака.Тоа не е во акции или во случај на превозот во следниот работен ден по, ние ќе ве контактираме преку е-пошта. 9 : 00 да 18 : 00(JST) : Бизнис часа (сабота и недела, празниците , Летни одмори, Новата Година ќе биде затворен). [Сертификација] УЛ, c UL, CE [Input Type] DC позитивни заеднички (мијалник) [Бр.на Влезни Точки] 16 [Влезен Напон] 24 VDC +20%/-15% [Текст Струја (m A)] 4 [Време на Одговор (ms)] OFF-ON : 1/5/10/20/70 НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ : 1/5/10/20/70 [Тип на Врска] Завртка Терминали [Поени/Заеднички] 16 [Максимална 5 VDC Тековната Потрошувачка (m A)] 50 [Тежина (kg)] 0.16 [Основната Единица Слотови Окупирана] 1(1).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.