Yaheetech Ткаенина регулируема Облегалка Троседот Модерна Единствен регулируема Облегалка Троседот Дома Театар Седење со Дебели Седиште Перница, Backrest и Џеб Пролет, Си
Свеж

Yaheetech Ткаенина регулируема Облегалка Троседот Модерна Единствен регулируема Облегалка Троседот Дома Театар

DEN 8074.32

Достапно е за нарачката

Три релаксација начини : Можете да уживате во вашите омилени седи позиции на овој прилагодливи полулегнал стол, без разлика што сакаат седи до директно или со нозете нагоре или лаже flat.By едноставен притисок на backrest, на подложка за нозе веднаш се појавува и престанува во секој агол од 0 до 90 степени.Џеб пролет серпентина седиште за прва класа уживање : густата висока густина пена е поддржан од страна на квалитетот џеб пролет, еден вид на пролетта која може да работи самостојно, обезбедување на целосна поддршка на телото за подобрување на седи искуство.Слез-како мекост : На тапациран полулегнал троседот карактеристики мека-cushioned седиште поддржани од џеб пролет, и екстра дебели пена и rayon влакна исполнет backrest и подложка за нозе.Покривање со силна но сепак мека лен ткаенини, одлична текстура ви дава крајната седи искуство.Здрав home-користење регулируема облегалка : Нашата прилагодливи регулируема облегалка е изградена на силна композитни дрво рамка, природно мека rayon влакна, со висока густина пена, квалитет џеб пролет, а тешко носи лен покривање.На стабилна регулируема облегалка троседот е способен да држи до 120 кг/265 lb.Лични замор-знаците : Оваа ткаенина полулегнал стол може да биде вашиот приватен троседот во дневната соба, канцеларија, спална соба да се земе товарот на исклучување, или е совршено место да се трошат вашето слободно време со игри, филмови, ТЕЛЕВИЗИСКИ драми и музика.Дали сакате гарнитура која ќе направи да се чувствувате како седи на кревет на манчмелоуто?Дали сакате да се доживее како Џои и Чендлер се чувствуваат кога тие седат на нивните еднаш седат-на-никогаш не-се-до софи?Обидете се оваа ткаенина регулируема облегалка и никогаш не ќе го жалам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.