КНА Значка Бади (Црна) - Хоризонтална Тешки Значка Ознаки за Овластен Старечки Асистенти - Двојно Двострано Значка лична Карта
Свеж

КНА Значка Бади (Црна) - Хоризонтална Тешки Значка Ознаки за Овластен Старечки Асистенти - Двојно Двострано

DEN 131.76

Достапно е за нарачката

СОВРШЕН КНА ЗНАЧКА ПРИЈАТЕЛИ - Ова Уверение Старечки Асистент значка другар работи најдобро со секоја стандардна големина хоризонтална ID значка.Направени да носат под или зад вашиот болница ID.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА ВАШАТА ID ЗНАЧКА - Овие значка другар беџ се со големина 3 3/8 инчи Ширина од 3 1/4 инчи Висина.Хоризонтално порамнети ID значки ќе одговара perfecty во текот на оваа значка другар и дозволи за голема улога признавање!.ОДЛИЧНА УЛОГА ПРИЗНАВАЊЕ - јасно, голема и енергична текст за прикажување на улогата им овозможува на пациентите и соработници за лесно да препознаете на носителите улога.ТЕШКИ И ЛЕСНИ - Овие значка другар беџ се направени од тешки, но лесни материјали направен да трае долго и не тежина одредување на вашата id значка ролна или lanyard.DUAL ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ - Улогата / title се печатени на двете страни на значка бади за лесна идентификација дури и ако вашиот значка ролна или lanyard завртува над.Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.