SheIn Жените Крст Заврши Пред Plaid Круг Кратко Sleeve Врвот & Тесни Панталони Сет
Свеж

SheIn Жените Крст Заврши Пред Plaid Круг Кратко Sleeve Врвот & Тесни Панталони Сет

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Околу врат исечете пред дизајн кој е за симпатична костим облека.Целокупната тенок одговара дизајн го прави на два парче костим облека помалку формални но и модерен.Одличен за носење на работа, секојдневно неформални активности, hangouts, датира, dinning со пријатели.Стилски да се носат во пролет, лето и есен.Можете да го носат со plaine јакна кога чувство на студ.Собата е исто така одлична да се носи одделно.Ве молиме погледнете го големина на табелата подолу.Крстот Заврши Пред Plaid Круг Кратко Sleeve Врвот & Тесни Панталони Сет.Околу врат исечете пред дизајн кој е за симпатична костим облека.Целокупната тенок одговара дизајн го прави на два парче костим облека помалку формални но и модерен.Одличен за носење на работа, секојдневно неформални активности, hangouts, датира, dinning со пријатели.Стилски да се носат во пролет, лето и есен.Можете да го носат со plaine јакна кога чувство на студ.Собата е исто така одлична да се носи одделно.Големина на Табела : XS : Рамо : 14", Биста : 31", Половината Големина : 25", Хип Големина : 34", Врвот Должина : 16.75", Панталона Должина : 38.75", Ракав Должина : 6.75", Бедрото : 19.75", Манжетната : 11", S : Рамо : 14", Биста : 32.75", Половината Големина : 27", Хип Големина : 35.5", Врвот Должина : 17", Панталона Должина : 39", Ракав Должина : 7", Бедрото : 20.5", Манжетната : 11.5", M : Рамо : 14.75", Биста : 34.5", Половината Големина : 28.5", Хип Големина : 37", Врвот Должина : 17", Панталона Должина : 39.5", Ракав Должина : 7.5", Бедрото : 21.5", Манжетната : 12", L : Рамо : 15", Биста : 36.75", Половината Големина : 30.75", Хип Големина : 39.5", Врвот Должина : 17.5", Панталона Должина : 40", Ракав Должина : 8", Бедрото : 22.5", Манжетната : 12.5", XL : Рамо : ", Биста : ", Половината Големина : "Хип Големина : ", Врвот Должина : ", Панталона Должина : ", Ракав Должина : ", Бедрото : ", Манжетната : ",.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.