Casio Дами Средината на Големината на Злато Тон Дигитални Ретро Види LA-680WGA-9DF
Свеж

Casio Дами Средината на Големината на Злато Тон Дигитални Ретро Види LA-680WGA-9DF

DEN 1319.52

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Отпорност на вода : 30 метри / 99 нозе.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Случај/Рамки Материјал : Смола/Тон Злато Нерѓосувачки Челик Бенд Кварц Движење, Смола Стакло LED Светло 1/100-Second Стоперката Секојдневно Аларм Час Време Сигнал Авто-Записи (28 Дена За февруари) 12/24-Часовен Формат Редовен Timekeeping Точност : ±30 Секунди Месечно Прилагодливи Затворач Отпорен на Вода Приближната Големина На Случај : ¢ â,'33.5 ¢ â,'× ¢ â,'28.6 ¢ â,'× ¢ â,'8.6 mm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.