MIIIKO 3 Фиока Поднесување Кабинет со Заклучување, Тенок Мобилни Датотека Кабинет со кружни Рабови, Црна Дом Канцеларија за Складирање Кабинет за Датотеки A4/Писмо/Пра?
Свеж

MIIIKO 3 Фиока Поднесување Кабинет со Заклучување, Тенок Мобилни Датотека Кабинет со кружни Рабови, Црна Дом

DEN 3589.68

Достапно е за нарачката

【3 Фиока Тенок Кабинет】 : 3 фиоки за складирање со отстранлив молив коцки и прилагодливи виси барови кои може да се одржи писмо, правни, и А4 големина виси датотеки.Две плитки фиоки се идеална големина на продавница за канцелариски материјал од различни типови. 【Возен Пополни Кабинет 】 : Опремена со 2 lockable casters + 2 x 360° вртливата casters + 1x анти-навалите тркала, ќе може да се движи лесно и безбедно. 360° вртливата casters одат на било која насока лесно, додека lockable casters понуда за сопирање и центарот за поддршка на тркала спречува ѓубрето. 【Заклучување Кабинет за Безбедност】 : заклучување е поставен на врвот на нашата датотека кабинет и е дизајниран за да го заклучите сите три фиоки.Тоа помага да се задржи вашите чувствителни документи се обезбеди од љубопитните очи.Ќе се предвидени со две копчиња за заклучување. 【Здрав L x19.69 W x 23.35 H. Пакет Димензија : 14.76 "L x 21.85"W x 24.4"Х. Материјал : Ладно валани челик, со сила слој процес.Соберат потребните : 5 casters треба да се инсталира.Тежина Капацитет : Фиока : 70 КГ ; Врвот полица : 180 КГ.MIIIKO 3 Фиока Тенок Поднесување Кабинет со Заклучување, Мобилни Кабинет со кружни Рабови, Home Office Складирање Кабинет Под Биро.Информација за производот : Вкупно Димензија : 11.81 L x19.69 W x 23.35 HPackage Димензија : 14.76 "L x 21.85"W x 24.4"HMaterial : Ладно валани челик, со сила слој process Assemble е потребно : 5 casters треба да install Weight Капацитет : Фиока : 70 КГ ; Врвот полица : 180 КГ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: