3 Сетови Стигнале Значка Ролна Lanyard со ID Носителот Beaded Lanyards Нерѓосувачки Челик ID Значка Ѓердан за Жена Девојка за Статистика (Beaded Стил)
Свеж

3 Сетови Стигнале Значка Ролна Lanyard со ID Носителот Beaded Lanyards Нерѓосувачки Челик ID Значка Ѓердан за

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња од 3 различни стилови на значка lanyards и лична карта сопствениците, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби, па вие не треба да ги купите одделно; количината е доволна за да го замени и да го користите.Сигурен квалитет : овој 20 инчи стигнале значка носителот ѓердан се направени од издржлив нерѓосувачки челик синџир, кој е водоотпорен, трајни и обновливи; Тоа е лесен, но силно и удобен за носење.Стигнале значка ролна : оваа значка lanyard е прибл. 13.8 инчи/ 35 cm долга, и lanyard со стигнале ролна поставите може лесно скенирање на лична карта; Тоа доаѓа со повикување на синџирот на кои може да се закачи на значка ролна или ѓердан, кој е погоден за вас да ги користите.Водоотпорен карта носителот : ова се жените ID значка ѓердан може да се одржи до 5 кредитна картичка големина ID картички, што е лесно да се скенира, и тоа може да го зачувате вашето име картичка, копче, пари или транспорт помине безбедно и суви; Оваа значка носителот може да биде одделен од стигнале значка носителот ако е потребно.Широк спектар на употреба : овој beaded lanyard е елегантна и убава, што е погоден за канцеларија жените, наставниците и сестри; Тоа е погоден за држење на крстарење картички, пристапни картички, кредитни картички, бизнис картички, копче картичка, членската картичка, SD картичка, ID значка, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.