Sensun 3 Режими Се Повлече Надолу Тапа Спреј Главата,Кујнски Мијалник Тапа Sprayer Млазницата Главата, Се Повлече Цевка Sprayer Замена Дел Пролет Тапа Шеф На Кујна Допрете Spray
Свеж

Sensun 3 Режими Се Повлече Надолу Тапа Спреј Главата,Кујнски Мијалник Тапа Sprayer Млазницата Главата, Се Повлече

DEN 403.20

Достапно е за нарачката

СТАНДАРДНА МОНТАЖА : машки поврзување на нашите повлече надолу тапа главата е 20.5 мм или 0,8" или 13/16"(надворешен дијаметар), НЕ 1/2", внатре дијаметар е 14mm или 9/16", одговара со повеќето апликации, но не се вклопуваат некои модели од одредени брендови.Имајте на ум дека тоа е САМО наменета за СТАНДАРДЕН ТИП на повлече црево, ве молиме проверете ја големината и конец тип пред да нарачате.ФУНКЦИОНАЛНИ И СТИЛСКИ ЗАМЕНА ДЕЛ : овој практичен тапа спреј глава, со чист изглед е дизајниран за кујна се повлече надолу тапа.Тоа е елегантен и функционална замена за скршени или затнати оној кој дојде со тапа, вие не треба да купат целата постави.Повлече надолу спреј главата, можете да го вклучите поток, спреј и aquablade лесно.неговата силна моќ на владата е многу погодна за Кујнски Мијалник.Без дополнителни алатки потребни за, само се отстрани дефект на потоне sprayer главата од спреј црево и завртки на нова, безбедно да го прикачите на вашиот постави без протекување или капе.Со ДОБАР КВАЛИТЕТ И ДОБРО НАПРАВЕНИ : убаво изградена на инженеринг-одделение ABS пластика со премиум Црна заврши за издржливост, ефикасно withstands секојдневно ' рѓа и tarnishing, обезбедување на секојдневниот погодност за различни плакнење/пополнување цел.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : Инженерство Степен на Пластични (ABS) -Крај : Црна заврши -Не.на Прилагодувања : Три -Connection : G1/2" машки врска конец , директно теми НАПОМЕНА : ве Молиме проверете ја вашата тема големина пред да купите.Овој спреј глава НЕ е УНИВЕРЗАЛЕН.Пакетот Вклучува Спреј Главата Купи од Sensun Инженеринг Одделение Пластика 30-дена се врати загарантирана.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.