Амазон Основите Рециклирани Виси Папки, Писмо, Големина, Стандард Зелена, Без Табови, 25-Пакет
Свеж

Амазон Основите Рециклирани Виси Папки, Писмо, Големина, Стандард Зелена, Без Табови, 25-Пакет

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Рециклиран виси датотека папка (25-count) за уредно чување и организирање на документи.Писмо големина accommodates трудови мерење до 8.5 од 11 инчи.Направени од kraft на хартија, која се состои од 100% рециклирани влакна со 60% post-consumer влакна.Стандард зелена боја; род совети за безбедно виси и мазно лизгање; проекции не се вклучени.Поддржани од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите Рециклирани Виси Папки, Писмо, Големина, Стандард Зелена, Без Табови, 25-Пакет Од Производителот Основи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.