ИПГ за Garmin vivomove Luxe, Хибридни Smartwatch Екран Заштитник (2 Единици) Невидливи Ултра HD Јасно Филм Анти Нула Guard-Мазна/Лекување/Меур -Слободен за Luxe
Свеж

ИПГ за Garmin vivomove Luxe, Хибридни Smartwatch Екран Заштитник (2 Единици) Невидливи Ултра HD Јасно Филм Анти

DEN 384.00

Достапно е за нарачката

Воздушната класификација патентиран материјал конструиран за вашите специфични уред се навлажни апликација.ИПГ е уникатен состојки обезбеди лекување за вашиот постоечки гребнатини.Слободен живот замена гаранција за животот на вашиот Garmin vivomove Luxe, Хибридни Smartwatch.Речиси невидливи, го заштитува вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење.Анти Отпечаток.Не треба да се Мешаат со екран на Допир Технологија.ИПГ ја елиминира потребата за крупни случаи да се заштити вашиот имот од гребнатини и нормална употреба и абење.Традиционалните случаи може да го скриете вашиот уред производители на оригинални елегантни дизајни.Екстра големо исто така, може да направи да се чувствуваат непријатно и да се спречи тоа од поврзување на доковите правилно.Со ИПГ, ќе добиете целосна заштита со светот повеќето издржливи материјали!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: