Orrope Стигнале Значка Носители со Carabiner Ролна Клипови, 3 Пак, Јасно Вертикална лична Карта Сопствениците, Засилен Мрежа Лента, Поддржува Наставниците, Канцеларијата н
Свеж

Orrope Стигнале Значка Носители со Carabiner Ролна Клипови, 3 Пак, Јасно Вертикална лична Карта Сопствениците,

DEN 119.76

Достапно е за нарачката

Тоа е причината зошто ние го развиена овие тешки-должност, високо-квалитетни Orrope Стигнале Значка Носители со премиум carabiner клипови за да се направи полесно за чување, заштита и прикажете вашиот ID во секунди.Ние направи нашата транспарентна копче за држачот на идеална големина за чување на стандарден keycard, значка, или дури и кредитна картичка, така што може да се задржи на вашиот грб, појас јамка, ранец, или кеса за да го прикажува или скенирани во моментот е известување.И ако сте во канцеларија, поставување доаѓаат во и надвор редовно тоа е важно да имаат подготвен, така што може да се скенираат или прикажани на врата.Внатрешните димензии на држачот на картичката се 2.36" ролна дијаметар.Еластични, Тешки-Должност Изградба – Нашите ултра-јасно стигнале значка носителот со клип поставен е направена со посилна школка и надгради мрежа лента да се обезбеди посилен, посигурен ракави со товарот дека дури и може да се поддржуваат до 7 дом или канцеларија копчиња.Поддржува Секојдневна Работа Животи – Силна, сестрано, и одлична за вертикална картичка за чување на овие јасни лична карта сопствениците, се идеални за здравствените работници, канцелариски персонал, фабрички работници, наставниците, персоналот за безбедност, одржување, медицински сестри и други индустрии. име и значка на сопствениците да се добие пристап до области, поддршката на пациентите, како и обично се завршат работите.Повеќенаменски Стигнале Значка Носителите – Наменета за лична и професионална употреба секој пакет доаѓа со три ID носители за значки и три carabiner клипови со најлон-навој репортажите за поддршка на IDs, име ознаки, гостин поминува, или keycards.86" и се фалат со макс оптоварување тежина до 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.