3 Пакети 3D Екран Заштитник Компатибилен со ID205L Veryfitpro ID205 ID205U ID205G Smart Watch и се Компатибилни со Letsfit EW1, Целосна Покриеност Меур-Слободен Криви Работ Анти-Нула HD Заштитна
Свеж

3 Пакети 3D Екран Заштитник Компатибилен со ID205L Veryfitpro ID205 ID205U ID205G Smart Watch и се Компатибилни

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

【Компатибилни Модели】На заштитна фолија само компатибилни со Veryfitpro Smart watch, бројот на моделот мора да биде ID205 L ID205 ID205 U или ID205 G.Ве молиме потврдете го вашиот број на модел во СТАН VERFITPRO. 【3 D Целосна Покриеност Заштита】3 D топлина-свиткување технологија го прави филмот одговара на вашиот свиткани рабови совршено одговара на вашите id205 види беспрекорно и невидливо.И ја заштитува вашата види од гребнатини, капки, нечистотија и штетите и да ја задржите вашиот види екранот секогаш нови. 【Високо ниво на Транспарентност и Чувствителноста】ултра-тенок заштитен слој обезбедува 100% прецизност и допир за брз старт на апликации.Посебни oleophobic слој го спречува отпечатоци од прсти и други загадувачи и го задржува на површината се чисти, што ќе ви овозможи да се одржува секогаш јасен поглед. 【Лесна Инсталација】На veryfitpro екран заштитник донесува 3 D криви дизајн, кој одговара на часовникот на екранот многу добро, и да може да се види на видео за да го инсталирате.Пакетот вклучува 3 x Заштитна Фолија и некои Инсталација Сида. 【24 Часа По-продажбата на Услугата】 Ако имате било какви прашања во врска со id205l екран заштитник veryfitpro, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволително решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: