Westbrass Совет-Пети Sch. 40 ПВЦ Бања Отпад со Една Дупка Лактите, Мат Црно, D49321-62
Свеж

Westbrass Совет-Пети Sch. 40 ПВЦ Бања Отпад со Една Дупка Лактите, Мат Црно, D49321-62

DEN 497.00
DEN 989.76

Достапно е за нарачката

1-1/2 во.распоред 40 ПВЦ бања отпад собранието.Совет-Пети када мозоци приклучок (D3322).Една дупка faceplate со еден (1) во 1/4.-20 x 1-1/2 во.обложено месинг завртка (D328). 12 во.x 4 во.распоред 40 ПВЦ цевки.Распоред 40 ПВЦ една дупка лактите, чевли, и tee. 1-1/2 во.распоред 40 ПВЦ бања отпад собранието.Совет пети када одвод на приклучокот.Една дупка faceplate со еден (1) во 1/4.-20 x 1-1/2 во.обложено месинг гром. 12 во.x 4 во.распоред 40 ПВЦ цевки.Распоред 40 ПВЦ две-дупка лактите, чевли, и tee.Тешки метални украси.Не користите plumbers кит за инсталација користете силиконски печат.Боја : Мат Црна Боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: