Y YOMA Розово Злато Виси Датотека Папки со Засилен 1/5-Намалување на Табови, Писмо Големина(12 Парчиња), Избрани 3 Стилови
Свеж

Y YOMA Розово Злато Виси Датотека Папки со Засилен 1/5-Намалување на Табови, Писмо Големина(12 Парчиња), Избрани

DEN 2044.80

Достапно е за нарачката

Овие виси папки се обложени со розово злато, црна, сребрена, црна злато и други бои на слој род глави се во развој, кои лесно можат да се слајд кога документите се валани, на тој начин што работата на организирање полесно.Тешко да се најде?губење на време?И тешко да се задржи документите во ред?Добро, овој вид на виси датотека папка на вашиот идеален избор.Ако сакате да имате повеќе бои за разликување на вашиот договори, документи, па дури и училиштата тест хартија , овој посебен таб ќе биде вашиот најдобар работен партнер.Толку долго како што треба, ние ќе се обидеме потрудиме да се ажурира на производи за најдобар држава,ве Молиме да очекуваме да на тоа!. 【СИЛНА ТРАЈНИ】Овие директориуми се направени од високо квалитетна пулпа во основното боја, посебно за изработка и естетски и долгорочните потреби,обезбедување на траен и солза-слободен искуство.Според различни стилови на виси датотека папки и важноста на документи, класифицирани управување се врши.Имаме розово злато, сребро, ги заслепуваат боја и вид на напредни кожа. 【ДИЗАЈНИРАН ЗА ПАМЕТЕН】 Изградена-во розово злато метални куки, помагање на индекс документи удобен и стабилно сместување,дека слајд лесно во датотека фиоки за кавга-бесплатно организирање и пристап до документи.Нашите проекции се разликуваат според стилот на производи да се купи.【ГОЛЕМА ПРАКТИЧНОСТ】Виси датотека папки се идеални за организирање на редовно се користи на документите и архивирање на финансиските документи и други клучни информации,со цел да ви помогне да ги задржи вашите важни документи погодно организирани.Ставање во канцеларија може да се подобри канцеларија на животната средина и им даде на луѓето high-end атмосфера. 【МОДЕН ДИЗАЈН】 Сребро и злато се зголеми бронзирање Прекрасен дизајн и мода,Тоа вклучува 12 папки со три различни дизајни 4 Секоја од нив.Y YOMAs Виси Датотека Папки производи имаат голем спектар на стилови и топол печат процесот на поклопецот е многу напредна, добро направен и здрав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: