Westbrass 593244-12 14 x 1-1/2 Бела Тубуларна Када Отпад Собранието Комплет со Совет-Пети Мозоци Приклучок и 2-Дупка Overflow Faceplate, 1-Pack, Масло Протри Бронза
Свеж

Westbrass 593244-12 14 x 1-1/2 Бела Тубуларна Када Отпад Собранието Комплет со Совет-Пети Мозоци Приклучок и

DEN 647.00
DEN 894.48

Достапно е за нарачката

1-1/2 во.бела тубуларна бања отпад собранието.Совет пети када мозоци приклучок (D3322).Две-дупка faceplate со две (2) во 1/4.-20 x 1-1/2 во.обложено месинг завртки (D329).Бела поли цевки со лизга заеднички врски.Две-дупка лактите, чевли, и tee. 1-1/2 во.бела тубуларна бања отпад собранието.Совет пети када одвод на приклучокот.Две-дупка faceplate со две (2) во 1/4.-20 x 1-1/2 во.обложено месинг завртки.Бела поли цевки со лизга заеднички врски.Две-дупка лактите, чевли, и tee.Тешки метални украси.Не користите plumbers кит за инсталација користете силиконски печат користете силиконски печат.Големина На : 1 Пакет | Боја : Масло-Протри Бронза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.