Tongina 3X ABS Пластика Нуркање DIN Регулаторот Прашина Plug Капа Опрема Додатоци
Свеж

Tongina 3X ABS Пластика Нуркање DIN Регулаторот Прашина Plug Капа Опрема Додатоци

DEN 239.52

Достапно е за нарачката

На приклучокот е vented, така што присуството на висок притисок на гас не фатат приклучок и го прави тешко да се отстрани.Одлична замена додатоци за подводни нуркање din првата фаза регулаторот.Лесен, силен, преносни и saltwater отпорни.Нуркањето навој прашина plug заштитник капа за DIN вентили работи со или 200-бар или 300-бар DIN вентили, фитинзи.Со завртување прилог lanyard.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.