Makartt Галакси Стапови Хром Помине во Прав Пенкало Holographic Помине во Прав Воздух Перница Магијата Пен Помине во Прав Помине Уметност DIY Гел Ноктите Декорација 1 Pack (Косм
Свеж

Makartt Галакси Стапови Хром Помине во Прав Пенкало Holographic Помине во Прав Воздух Перница Магијата Пен Помине

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ АПЛИКАТОРИ : Со револуционерен изградена-во воздух перница апликатори, Makartt е новиот Галакси Стапчиња се почетник-friendly и ви овозможува лесно да планирам хром во прав за да се создаде мазна, метални канџи.ВИСОК СЈАЈ ОГЛЕДАЛО НОКТИ : Нашата хром помине во прав пенкало создава висок сјај огледало-како ефект и е shinier од традиционалните метални полски и изгледа зачудувачки на кратки или долги нокти во било која форма.Оваа е-мора да има убавина алатка за секоја прилика, без разлика дали сте присуствуваше на забава, роденден или општествен настан.МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ го ПОМИНЕ УМЕТНОСТ : Makartt е Галакси Стапчиња се направени за повторното користење и може да се применуваат со сите гелови, впие-оф гелови, лак, поли помине гел и многу повеќе.Кога се дели хром прав на различни лак агенти, исто така, ќе се создаде поинаков ефект.GALATICAL БОИ : на Располагање во една згодна holographic бои : Космосот, нашите хром помине во прав е меѓу најдобрите одделение достапни (35 microns) и без никаков напор светкава.КРЕАТИВЕН ПОДАРОК : Ако сте двоумејќи се и сакаат да им даде на вашите пријатели изненадување, Makartt Галакси Стапови хром во прав пенкало ќе биде вашиот најдобар избор.Сјајна и исклучително убава, уживајте со вашите пријатели и семејството на фестивалот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.