Круна 6090 Високо Место Индикатор - Сино - 5 мл. Аеросол
Свеж

Круна 6090 Високо Место Индикатор - Сино - 5 мл. Аеросол

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Тип на производ : ЛЕПИЛА И ПЛОМБИ.Пакет должина : 5.588 cm.Пакет ширина : 5.588 cm.Пакет висина : 13.462 cm.Aervoe е Круна Пруски Сина Високо Место Индикатор е формулиран за да се обезбеди визуелна идентификација на високи места пред да компонента собранието.Придобивки : Овој производ е спакуван во склопот на аеросол начин за леснотијата на користење од страна на machinists.Формулиран за да се обезбеди многу тенок слој на подлога за да се совпадне, за олеснување на високо место идентификација и да се исчисти.Со користење на овој производ значително ќе се намали износот на времето потребно да се осигура дека лежишта, шахти и куќишта не треба поени на пречки кои ќе се намали топлина и носат резултира со подолг живот на компонентата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.