Подарок За Jeu provençal Љубители 11oz Акцент Кригла Ако Не Ви се Допаѓа Jeu provençal, Тогаш Вие Најверојатно Нема да Ми се Допаѓа
Свеж

Подарок За Jeu provençal Љубители 11oz Акцент Кригла Ако Не Ви се Допаѓа Jeu provençal, Тогаш Вие Најверојатно

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Високо Квалитетни Керамички Кригла со две-тон rim и да се справи.Печати на двете страни.Врвот до дното целосна заврши декорација.Украсени со целосна заврши боја сублимација.Највисок квалитет на печатење можно е да се користи.Тоа никогаш нема да исчезнат без разлика колку пати ќе се мијат.Боја : 11oz акцент кригла.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.