159560 Замена на Црево Компатибилен со Moen се Повлече Од Кујната Чешми, 159560 Кујна Тапа Цревото за Полнење за Повлекување од Чешми, Повлекување од Славина Спреј Црево 55 И
Свеж

159560 Замена на Црево Компатибилен со Moen се Повлече Од Кујната Чешми, 159560 Кујна Тапа Цревото за Полнење

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

[КОМПАТИБИЛНОСТ] : Ова 159560 тапа црева САМО компатибилни со Moen pullout модели и НЕ pulldown модели.Тоа е компатибилен со Moen 159560 и може да го замени да PULLOUT кујна тапа црево замена добро. (Напомена : НЕ е за Moen се повлече надолу тапа замена на црево). [СПЕЦИФИКАЦИЈА] : Должина на повлече спреј црево : 55 инчи; Дијаметар на славина црево : 0.5 инчи.Фитинг за повлекување од кујната тапа и лесно да го замени стариот кујнски мијалник тапа. [ВИСОК КВАЛИТЕТ] : Трајни најлон обвивка материјал и месинг метал конектор се обезбеди висок квалитет на повлече спреј црево замена.Висока вредност црево прилог за потоне тапа. [ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА] : Повлекување од славина црево е лесно да се инсталира.Само одвои стариот црево фитинзи и прикачи нова црево фитинг со излезна порта.It' s токму оној истиот што е потребно да се замени за вашиот Moen чешми. [ПРАЗ СЛОБОДНИ] : Ова замена на црево комплет се повеќе издржливи,направени од издржлив најлон обвивка, спречување на вашата кујна тапа потоне од истекување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.