Malco MALCOMBO1 2 во. C-Rhex Cleanable, Реверзибилна Магнетни Хексадецимален Возачот, 4 Парче Сет
Свеж

Malco MALCOMBO1 2 во. C-Rhex Cleanable, Реверзибилна Магнетни Хексадецимален Возачот, 4 Парче Сет

DEN 824.16

Достапно е за нарачката

Вклучува 4 Реверзибилна ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН орев возачи. 1-Секоја од следниве MSHCM2, MSHCM1, MSHC1 & MSHC. 1 - На секој реверзибилна 8mm/10мм хексадецимален месо тело во 2-инчен должина, реверзибилна 6mm/10мм хексадецимален месо тело во 2-инчен должина, реверзибилна 5/16-во & 3/8-во хексадецимален месо тело во 2-инчен должина, реверзибилна 1/4-во & 5/16-во хексадецимален месо тело во 2-инчен должина.Реверзибилна Хексадецимален штекер.Лесно се чисти магнет.Комбо комплет содржи 1 на секоја MSHCM2, MSHCM1, MSHC1 & MSHC.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: