Паметен телефон, Камера за Видео Vlogging за Полнење на Батеријата се Справи со Притисокот Компатибилен со паметен Телефон/iPhone GoPro 8/9 Џеб 1/2 Zhiyun weebill 2/ Кран /Мазна q3/ и Кам?
Свеж

Паметен телефон, Камера за Видео Vlogging за Полнење на Батеријата се Справи со Притисокот Компатибилен со паметен

DEN 2054.40

Достапно е за нарачката

Обезбеди повеќе уреди за полнење, USB-A и Тип-C интерфејси може излез во исто време, која може да го поддржи двојна мобилни телефони или различни уреди за полнење. [- Со голема Брзина на Полнење] 5 V3 A PD/КК Резервната Полнење, Пет Тип-C напојување излез интерфејси за да се обезбеди до 30 W излез. Не го изложувајте контрола на сонце или на други места како ourdoor fifishing, отворено работа за долго време.Издржлив, безбеден и сигурен.Пет Тип-C напојување излез интерфејси за да се обезбеди до 30 W излез. Температурата во внатрешноста на автомобилот е премногу голема, ве молиме да не се стави на снимање зафат во автомобил за долго време.Другите четири еднонасочно моќ пристаништа само што обезбеди 5 V2 A излез дека НЕ може.Во прилог со стандардни топла чевли Мобилен телефон Клип и tripod да се пука веднаш.Четири интерфејси над обезбеди 5 V2 A тип-C излез, може да обезбеди електрична енергија за Мобилен телефон, камера, пополнете светлината и други уреди истовремено.Лесно да се одржи, повеќе проводници на стабилност и комфор на видео снимање.полнење на контрола.Авијација Алуминиум Тело, Издржлив, безбеден и сигурен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.