КАЧЕН Природни Редење на Камења, Дрвени Блокови, Montessori Загатка Игра, Отворете Заврши Играчки, Дрво, Балансирање Камења Сет (6 Pc)
Свеж

КАЧЕН Природни Редење на Камења, Дрвени Блокови, Montessori Загатка Игра, Отворете Заврши Играчки, Дрво, Балансирање

DEN 575.28

Достапно е за нарачката

Рачно изработени и безбедност тестирани тука, во сад, па можете да се чувствуваат добро за купување на локалните и поддршка на мал бизнис! (Ви благодарам!) Направени со висок квалитет меки дрва, ти си гарантира за да се добие уникатен збир на блокови со различни житарици, јазли, и боја боја.Плус, ќе добие бонус за складирање торба!.Уметност за дете во срцето.Не само за littles!Има забава за целото семејство.Со гордост ја покажат својата работа на уметноста со прикажување на нив во вашиот дом или канцеларија.Кога наредени тие изгледаат неверојатно на маси, прозорец sills, книга полиците, бироа, nightstands, и насекаде во меѓувреме.Истражувањата покажуваат основните играчки како дрвени возила и градежни блокови се освојат најмногу во промовирање на интелектуални способности, социјални вештини, креативниот развој на способности, моторика вештини, самодоверба, и проблемот за решавање на вештини во сите возраст се движи.Додека ние не препорачуваме ~дегустација~ нашите блокови, ако не се земе залак, тоа нема да ти наштети.Обложени со храна одделение за минерална нафта и заврши со природни органски восок, нашите блокови се безбедни, не-токсични, еко пријателски и многу зен.Ние сакаме нашите клиенти и сакате да бидете како среќни што сме ние!Ако за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право. 100% Задоволството На Гарантира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.