Хром Полиран Луксузни Бања Туш Тапа Дожд Миксер 8 Инчен Круг Главата Двоен Крст се Справи со Појавување на Хром Полиран Clawfoot Када Тапа Ѕид со Рачни Туш Тапа Сет
Свеж

Хром Полиран Луксузни Бања Туш Тапа Дожд Миксер 8 Инчен Круг Главата Двоен Крст се Справи со Појавување на Хром

DEN 5807.76

Достапно е за нарачката

【Материјал】 : полски Хром финиш, квалитетни керамички вентил за касети.Висок-квалитет месинг изградба обезбедување на издржливост и стабилност. 【Инсталација】 : Ѕид монтирани 2 дупки за инсталација, дупка центар растојание : 150mm, Брод со прилагодливи адаптер за да го прилагодите инсталација дупка растојанието помеѓу 5 инчен - 6.6 инчен (13cm-17cm).Доаѓа со сите монтажа хардвер. 【Функција】 : 8 инчен туш главата,туш висина (слајд бар) е Прилагодлив : 100cm-140cm(39.4"-55"). 【Дупка Растојание】 : 150mm, Брод со прилагодливи адаптер за да го прилагодите инсталација дупка растојанието помеѓу 5 инчен - 6.6 инчен (13cm-17cm). 【Функции】 : Када Тапа и рака туш главата,diverter се префрлува помеѓу 2 функции,или еден работи или на други,Ладна и топла вода мешање.Опис на производот Ѕид монтирани 8 инчен луксузни дожд туш систем со појавување на clawfoot када тапа,и користат цврсти месинг изградба,хром полиран финиш обезбеди квалитетот и долговечноста.Двоен крст рачки за контрола на температурата на водата и протокот.Туш Тела Детали : Материјал : Месинг Крај : Хром Полиран Инсталација Тип : Ѕид,2 Дупки Број На Рачки : Двоен Крст се Справува со Врнежи од дожд Showerhead Глава : 8 Инчен Круг Прилагодливи Дупка Растојание : 5inch-6.7 инчен(12.7 cm-17cm) Лизгачот на Лентата за Висина : Прилагоди помеѓу 39.4 инчен-55inch(100cm-140cm) Туш Црево : 59inch (150cm) Распространета Тапа Детали : Материјал : Месинг Функција : Dual Функции,Tup spout со Рачни Sprayer Крај : Хром Полиран Инсталација Тип : Ѕид,2 Дупки Број На Рачки : Двоен Крст се Справува со Вода Функција : Микс Топла и Ладна Спреј црево : 150cm(59") Туш глава дијаметар : 8cm(3.1") Вентил : Сигурен Керамички Кертриџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.