Таванот Планината Туш Тапа 12 Плоштад Showerhead Бранеа Никел SUS304 Туш Намали за Полнење 2 во 1 Цилиндрични Рачни Палубата Планината Када Clawfoot Тапа со Рачен Туш Телефон Обл
Свеж

Таванот Планината Туш Тапа 12 Плоштад Showerhead Бранеа Никел SUS304 Туш Намали за Полнење 2 во 1 Цилиндрични

DEN 3599.76

Достапно е за нарачката

【Сигурен Дизајн】 : 12 инчен квадратни туш глава нуди добра покриеност, да се впие целото тело како да сте во еден луксузен хотел или на бањата.Двојна функции цилиндрични рачни е различен од повеќето други,само се извртуваат тело,лесно се промени туш mode да се spary пиштол режим,широка користи за cleaing и домашно милениче туш. 【Пакет Вклучувајќи】 : 12 инчен квадратни туш главата(SUS304),2 во 1 рачни(месинг),туш на арм стапче(месинг),јак-во вентил(месинг),59" туш црево(нерѓосувачки челик).Доаѓаат со сите потребни инсталација на хардвер. 【Лесна Инсталација】 : Лесно таванот монтирани инсталација.Следете ги инструкциите за инсталација,тоа е лесно да се заврши DIY инсталација со сите монтажа хардвер вклучени.Сите NPT 1/2" конектори дизајн за компатибилен со НАС водовод стандард. 【Издржлив Дизајн】 : Крстот се справи со лесен за користење и удобно.Двоен крст рачка за контрола на топла и ладна вода, брод со сите инсталирате на хардвер. 【Инсталација】 : палубата планината 2 Дупки када славина е лесно да се инсталира и може да се направи без помош на водоводџија.Исто така, има чекор-по-чекор инструкции за да ви помогнат.Инсталирај тема : 3/4 Inch Монтажа Лактот Со Женски Провира,брод со 3/4 женски 1/2 машки адаптер за различни барања.Опис на производот Таванот планината туш тапа изработени од нерѓосувачки челик SUS304 и месинг со извонредна отпорни на корозија перформанси,брусен никел заврши за обезбедување на квалитет и подолга трајност.Ова е Палубата Планината 2 Дупки Када Тапа со Рачни Туш, Када Тапа и Рачен Туш, Diverter се Префрлува Помеѓу 2 Функции.Таванот Планината Туш Тапа Детали : Вентил Материјал : Месинг Туш Главата Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Функција : 2-Функција Заврши : Бранеа Никел Монтажа : на Таванот Планината Врвот Showerhead : 12 инчен Спреј Црево : 150cm(59inch) Рачен Туш Тип : 2 во 1 рачни Када Clawfoot Тапа Детали : Материјал : месинг Боја : Брусен Никел Инсталација : Дек планината,2 дупки Број на Рачки : Двојно се Справи со Спреј црево : 150cm(59") Тежина : 2.45 kg(5.39 фунти) Spout се постигне : 11 cm(4.3").

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.