Neewer Фото Видео Студио Позадина Стојат 10x13Feet/3x4Meters (HeightxWidth) Тешки Прилагодливи Позадина за Поддршка на Системот за Полнење со 3 Стои, 5 Crossbars, 8 Пролет Стеги, 1 Торба за Н?
Свеж

Neewer Фото Видео Студио Позадина Стојат 10x13Feet/3x4Meters (HeightxWidth) Тешки Прилагодливи Позадина за Поддршка

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Тоа е многу лесно да се прилагоди на должината сакате.Носивост : 35 кг/15.85 метри; 2.Носивост : 35 кг/15. 3/4" x 5/8" солиден, pivoting влошки.Капацитет 35 кг; Тие се изработени од алуминиум, што му дава исклучителна сила за тешки работа; средината застане е опремен со универзална глава, што го прави комплет повеќе здрав и stably и се дава два начина да се постави : прав агол и хоризонтална агол. (3)Тешки Светлина Застане.5 инчен долго пролет најлон стеги се изработени од јаки и солиден тип на пластика, цврсти, трајни; Moveable забите ви помогне да клип позадина во која било насока.5 инчи long3/4" x 5/8" солиден, pivoting pads Maximum Отворање : 2 инчен устата.8 метри 5 Crossbar во Комбинација Max.3 фт, Макс.Макс Висина : 10 нозете/3meters.Позадина стојат има право форма и хоризонтална форма, кој може да ви даде повеќе различни агли на снимање, на средба разни снимање потреби.Силна Пролет Мида : 4.Должина : 13 нозе/4meters (8)Силна Пролет Clamp4. 5 Crossbar Во Комбинација Max. (8)Силна Пролет Се Стега. 2 X Светлина Став ;1 X Светлина Стои со Универзална Главата, 5 X Тешки Crossbar ; 1 X Crossbar Конектор ; 8 X Пролет се Стега ; 1 X Носи Торба.85 метри; 2.Здрав Crossbar : Опремен со 5 алуминиумски легури crossbars, вклучени (4) 85cm crossbars и (1)80см crossbar.Тешки Позадина Стојат : Оваа позадина стои се прилагодува со Висина Min.Должина : 13 нозе/4meters.8 meters5 Crossbar во Комбинација Max.Макс Висина : 10 нозете/3meters Min Висина : 4.Опис : Оваа позадина за поддршка на системот е издржлив, тешки-должност и механизми за многу апликации.Пакет Содржина : (2)Тешки Светлина Став; (1)Тешки Светлина Стои со Универзална Глава : (5)Здрав Crossbar; (1) Crossbar Конектор; (8)Пролет се Стега; (1)Трајни Носи Торба; Забелешка : позадина не е вклучена во пакетот.3 метри, Spigot : 1/4" Макс.Должина : 13 нозе/4meters.5 инчи долго.Min Висина : 4.Носивост : 35 кг/15.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myklops Ретровизорот
Свеж
Myklops Ретровизорот
Достапно е за нарачката
DEN 359.76
Оценка на купувачите: