Sensun 4 Режими Се Повлече Надолу Тапа Спреј Главата, Кујнски Мијалник Тапа Sprayer Главата Млазницата Се Повлече Црево Sprayer Замена Дел Тапа Шеф На Кујна Допрете Sprayer Spout, Ц?
Свеж

Sensun 4 Режими Се Повлече Надолу Тапа Спреј Главата, Кујнски Мијалник Тапа Sprayer Главата Млазницата Се Повлече

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

СТАНДАРДНА МОНТАЖА : машки поврзување на нашите повлече надолу тапа главата е 20.5 мм или 0,8" или 13/16"(надворешен дијаметар), НЕ 1/2", внатре дијаметар е 14mm или 9/16", одговара со повеќето апликации, но не се вклопуваат некои модели од одредени брендови.Имајте на ум дека тоа е САМО наменета за СТАНДАРДЕН ТИП на повлече црево, ве молиме проверете ја големината и конец тип пред да нарачате.ФУНКЦИОНАЛНИ И СТИЛСКИ ЗАМЕНА ДЕЛ : овој практичен тапа спреј глава, со чист изглед е дизајниран за кујна се повлече надолу тапа.Тоа е елегантен и функционална замена за скршени или затнати оној кој дојде со тапа, вие не треба да купат целата постави.МОЌЕН СПРЕЈ НАЧИНИ : Dual Магла Спреј, Dual Аква-сечилото Спреј, Џет Спреј и Проток ќе ви донесе одличен кујна време.Со едноставно притиснете го копчето и да се префрлате на млазницата за да промените на различни вода режим.Двојна магла спреј е толку уникатен и pefect за миење на различни drinkware со помалку ломотене.Достигнува каде што можат.Без дополнителни алатки потребни за, само се отстрани дефект на потоне sprayer главата од спреј црево и завртки на нова, безбедно да го прикачите на вашиот постави без протекување или капе.Со ДОБАР КВАЛИТЕТ И ДОБРО НАПРАВЕНИ : убаво изградена на инженеринг-одделение ABS пластика со премиум Црна заврши за издржливост, ефикасно withstands секојдневно ' рѓа и tarnishing, обезбедување на секојдневниот погодност за различни плакнење/пополнување цел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.