22 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Spatulas Лабораторија за Земање Лажица Лабораторија Мешање Шпатула Микро Лажичка Сет за Гел Капа Додатен
Свеж

22 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Лабораторија Spatulas Лабораторија за Земање Лажица Лабораторија Мешање

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : ќе добиете 22 парчиња на микро лажици и spatulas во различни спецификации, различни големини и форми, направете го тоа лесно да работат во повеќето ситуации.Двоен-страни дизајн : овие плоштад главата шпатула со рамна или лажица крајот се воглавно за пренесување или ракување со материјали, додека, пак, посочи шефот на лажица се погодни да се меша состојки заедно во длабок сад.Практичен дизајн : лабораторија шпатула микро лажичка сет карактеристики долга рачка, со цел да се преземат материјали надвор од длабоко во шишиња и лименки, погоден за лабораторија и хоби употреба.Квалитет на материјалот : овие лажици и spatulas се направени од не ' рѓосувачки челик, кој е здрав за да ја користите за долго време, трајни и анти-корозија, убаво за различни употреба на материјали.Лесен за чистење : ова не ' рѓосувачки челик го поставите се главно се применуваат за scooping до гел капа додатен и други, кои ќе бидат корисни за многу луѓе во кујната и дома.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.