Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни,DIY 5D Посебен Облик на Дијамант Сликарство Таи Чи Делумно Вежба Дијамант Dotz Кристал Кристал Дијамант Уметнички Занаети за ?
Свеж

Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни,DIY 5D Посебен Облик на Дијамант Сликарство Таи Чи Делумно Вежба Дијамант

DEN 311.04

Достапно е за нарачката

????【Дијамант Paiting колекции за возрасни】Делумно вежба дијамант сликарство колекции,Обликувани во облик на дијамант сликарство,повеќето уникатен дизајн, Изгледа многу ефикасен кога се завршени.Голем број на дијаманти.Лесно јасни ознаки.Не е како целосна вежба Сликарство ,Оваа слика треба само вежба дел од дијаманти ,дијаманти на овие создаде искра и елеганција и целосно го подобрува слика во позадина.Боите се премногу остар. ????【Високо Квалитетен Материјал】Овој Дијамант Сликарство колекции доаѓаат со добра адхезија водоотпорен платно, пенливо цветен дијаманти точки и алатки.Платно големина 16x16 инчен, HD печатење масло на платно има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и заштитен филм ќе го задржи на слика лепливи, па лесно можете да се заврши тоа. ????【Дијамант Dotz】Текстура три-димензионални дијаманти, шарени и пенливи,во Споредба со повеќето дијамант сликарство колекции, нашите 5 D дијамант алатки за сликање комплет содржи 20% повеќе дијаманти.ние, исто така, ќе reissue недостасува дијаманти слободно да се осигура дека ќе имаат добар шопинг искуство. ????【Се релаксираат Вашиот Стрес】Одлична за опуштање и забава, DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување, да научат да се намали стресот, емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение, додадете повеќе забава за живот.Смешни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. ????【Забавно да се Направи & Дома Декорација & Подарок】Прави дијамант слика не е само може да се доживее чувство на постигнување, ослободување од стрес, емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение.Тоа исто така може да се користи за декорација на вашиот дом, officeroon, се користи како Божиќ подарок, свадба подарок, роденденски подарок, сите големи денови' презентираат.Боја : A(16"x16").

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.