RilexAwhile M6 Челичното Јаже Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Стеги За Кабел Менгеме Седло Fastener (M6)
Свеж

RilexAwhile M6 Челичното Јаже Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Стеги За Кабел Менгеме Седло Fastener

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Квалитетен Материјал Направен од 304 од не ' рѓосувачки челични јажиња стеги, отпорност на корозија, долг животен век за максимална отпорност на корозија и издржливост.U-облик Дизајн - На челичното јаже клип е U-облик на гром со посебен insert, специјално дизајниран за да се стега на челичното јаже за себе, лесен за употреба.Широко се користи - На Челичното Јаже Клипови може да се користи за Стадиум осветлување безбедно јаже,Шатор јаже, Clotheslines,Виси јаже, фотографија, слика или боја Изложба на екранот ,местење, обезбедување на носивост што вклучува кабли итн.Лесен за Употреба - Тоа е лесно за вас да работат, вметнете двата краја на жица во клипот седло и стегнете ореви до безбедна за да се соберат.Пакет Количина : 10pcs M6 нерѓосувачки челични јажиња клипови.Боја : M6.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.